statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo wywalczone w końcówce!

• autor: Buchun, 2013-09-09 14:40

W sobotę po zaciętym spotkaniu Drużyna Chełminianki Chełmno wygrała z Bydgoską Polonią 3-1 (1-0).

Skład Chelminianki: Skład: Mueller-Śmigielski P.,Nieściur,Pawski,Urbański,Baranowski(88 min.Śmigielski D.),Kaczkowski,Marks,Grabowski(58min.Grzelecki),Piasecki,(68min.Ernest),Gross(90min.Bolt)

Bramki zdobywali: Gross (9 min), Grzelecki (86 min), Kaczkowski (87 min).

Najważniejsze wydarzenia meczowe w rozwinięciu.

2min. Piasecki oddaje dalekie podanie do Grossa, ten wbiega w pole karne i oddaje piłkę Piaskowi, strzał ponad bramką.
8min. Kaczkowski ze skrzydła do Grabowskiego który oddaje strzał głową wprost w ręce bramkarza. Po chwili przejęcie ze strony gospodarzy, Kaczkowski trafia w poprzeczkę.
9min. Szybka akcja KS-u, grabowski z prawej strony podaje w pole karne do Grossa który pewnie umieszcza piłkę w bramce! 1-0!
19min. Grabowski w podaje w pole karne do Kaczkowskiego, ten oddaje zbyt lekki strzał i bramkarz pewnie łapie piłkę.
23min. Pierwsza groźna akcja Polonii, napastnik drużyny przyjezdnej oddaje mocny strzał zza pola karnego, Mueller pewnie łapie futbolówkę.
26min. Doskonała okazja na podwyższenie wyniku. Gross wychodzi sam na sam z bramkarzem, próbuje go pokonać, lecz goalkeeper wybija na rzut rożny.
28min. Piasecki oddaje mocny strzał, piłka odbita od obrońcy wpada pod nogi Grossa, ten posyła ją ponad bramką.
32min. Żółta kartka dla drużyny gości za faul na Piaseckim. Posłaną piłkę z rzutu wolnego uderza głową Marks, niestety nieskutecznie.
37min. 3 piłkarzy KS-u wybiega przeciwko bramkarzowi Polonii. Grabowski oddaje strzał, piłka po bramkarzu wylatuje na rzut rożny. Po rożnym Urbański oddaje strzał obok słupka.
41min. Rzut Wolny z około 20 metrów, Kaczkowski strzela nad poprzeczką.
44min. Grabowski strzela z 30 metrów. Do odbitej piłki dopada Piasecki który jest faulowany w polu karnym. Sędzia odgwizduje rzut wolny pośredni, jednak gospodarze nie wykorzystują sytuacji

49min. Wyrównanie ze strony gości! Po dośrodkowaniu piłka wylatuje przed pole karne, i po bardzo mocnym strzale piłka ląduje w siatce! 1-1!
54min. Zawodnik gości główkuje obok bramki.
56min. Piasecki rozprowadza akcje skrzydłem, oddaje strzał bramkarza. Do piłki dopada Kaczkowski, jego strzał obrońcy wybijają z linii bramkowej.
58min. Schodzi Grabowski, wchodzi Grzelecki.
68min. Schodzi Piasecki, zastępuje go Ernest.
69min. Grzelecki strzela obok bramki.
79min. Kolejna okazja Grzeleckiego, znów nie trafia.
86min. Po około 20 minutach kiepskiej gry z obu stron mamy bramke dla gospodarzy! Kaczkowski podaje do Grzeleckiego na skrzydło, ten wbiega w pole karne i strzałem po ziemi pokonuje bramkarza! 2-1!
87min. Chełminianie idą za ciosem! Gross wybiega sam na sam z bramkarzem, oddaje piłkę do Kaczkowskiego który pewnie trafia na pustą bramkę! 3-1!

88min. Dominik Śmigielski zastępuje Baranowskiego.
90min. Bolt za Grossa
91min. Rzut wolny dla Polonii, pewnie łapie Mueller.
92min. Ostatnia okazja w meczu, Kaczkowski w polu karnym podaje do Bolta który z bliskiej odległości nie trafia do bramki.

Za sprawą odwołanego meczu Krajna Sępulno Krajeńskie - Sparta Brodnica, Chełminianie awansowali na 1 miejsce w tabeli IV ligi Kujawsko-Pomorskiej!
Następny mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 14 września. Piłkarze KS-u wyjadą do Rypina walczyć o kolejne punkty z tamtejszym " Lechem ".